Przyczyny drżenia powieki

Za mało miejsca ma okienku do zapytania lekarza,dlatego zapytam dlaczego non stop,zmałymi tylko przerwami drży mi powieka,czasem druga też.Drgania są tak silne,dlugie,ze przeszkadza w widzeniu.Mam kłopot w ogóle ostatnio z widzeniem,mrużę oczy,wieczorem lub o większym świetle jest gorzej ból głowy u nasady głowy,tępy,ucisk w niektórych miejscach,co mam robić?pozdr.

Magdalena StusiĹska

Drżenie powiek może mieć przyczynę w zbyt niskim poziomie jonów wapnia lub magnezu- należy spożywać więcej produktów zawierających te jony lub łykać je w tabletkach.
Mrużenie oczu i bóle głowy mogą być spowodowane wadą wzroku- należy ten problem skonsultować z lekarzem okulistą.