Przyczyny klejących się rąk

Witam od pewnego czasu mam klejonce się ręce i nie wiem od czego to się dzieje co ok 30 min latam do lazieki myc ręce jaki morze być powód ?

Witam, wychodzi więc, że średnio 30 razy w ciągu dnia Pan/Pani myje ręce. To trochę dużo. Proszę zgłosić się do lekarza internisty w celu ustalenia przyczyny dolegliwości i równocześnie pomyśleć o wizycie u psychiatry/psychologa bowiem czynność powtarzana tak wiele razy w ciągu dnia nosi znamiona czynności natrętnej. Pozdrawiam Danuta Michalczyk