Przyczyny spadku temperatury ciała

Mam taki problem.. Co jakieś pół roku - rok zdarza się, że przez kilka dni jest mi strasznie zimno, nie ważne jak się ubiorę, nie potrafię się ogrzać. Również wtedy temperatura ciała czasem spada mi do 35 st. C. A nagle z dnia na dzień to mija. Czuje się wtedy również słabo. O czym to może świadczyć, czy powinnam pójść do lekarza? Dodam, że odżywiam się prawidłowo, ćwiczę.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy to uczucie występuję w określonych sytuacjach? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po zebraniu dokładnego wywiadu będzie można coś więcej powiedzieć.