Spadek wagi a możliwość wykonania badań

Witam.Mam 170cm wzrostu i ważę 54 kg moja waga była wcześniej 65kg do 70kg a teraz cały czas spada w dół,martwię się o siebie bo czuję się słabo,wieczorami jest mi bardzo zimno,kazdy się ze mnie smieje ze wyglądam jak wieszak,jem normalnie potrafię zjeść dużo. Jakie badania dokładnie mogę wykonać aby upewnić się ze jest wszystko ze mną dobrze.mam 19lat. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem bezpośredniego badania, zebrania pełnego wywiadu rodzinnego oraz wykonania badań dodatkowych. Przyczyn utraty masy ciała jest bardzo dużo ( niektóre z nich mogą być poważne więc nie należy odwlekać tej wizyty). Pozdrawiam