Przyczyny widocznego pęcherzyka w USG
dzień dobry, lekarz ginekolog w badaniu dopochwowym zobaczył "chyba pęcherzyk" ( sam to tak nazwał) pierwszy wynik hcg wyniosi 0,6, natomiast drugi 0,5. co może być przyczyną tego "chyba pęcherzyka"? ostatnia miesiączkę miałam 4 września. dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podane wyniki beta-hCG pozwalają wykluczyć ciążę. Opisana zmiana to najpewniej tak ułożona błona śluzowa macicy.