Przygnębienie u 18-latki

Mam wielki problem ze sobą , od pewnego czasu chodze ciagle przygnebiona placze ciagle nie moge spac , wszystko biore do siebie i odrazu sie obrazam gdy ktos zwroci mi uwage zamykam sie w sobie nie potrafie rozmawiac o swoim problemach. Mam poczucie beznadziejnosci czuje sie nie potrzebna mam nawet mysli samobojcze. Prosze o pomoc :(

Witam, stan, który Pani pisuje jest poważny proszę go nie bagatelizować. Zalecam zgłosić się do psychoterapeuty i/lub psychiatry. Pozdrawiam

Proszę koniecznie zgłosić do specjalisty najlepiej psychologa. Może to być początek zaburzeń depresyjnych albo kryzys związany z tożsamością, rozwojem i zmianami/doświadczeniami jakie są obecne w Pani życiu.
Ze specjalista będzie Pani mogła przepracować obecna sytuację, także własne doświadczenia, potrzeby, tłumione emocje, popracować nad celami, możliwościami, samooceną, poczuciem wartości itp. Zachęcam!