Nieśmiałość i izolacja u 22-latki

Witam, jestem nie śmiała dziewczyna, chciałabym to zmienić. Mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy sie znamy.. ale zle sie czuje w ich towarzystwie wiec zamykam sie w sieci , chciałabym to zmienić.. ale nie potrafie rozmawiac z ludzmi.

Na początek- jeśli trudno jest dojeżdżać lub znaleźć terapeutę w Pani miejscowości można skorzystać z pomocy online- są gabinety, które pracują w ten sposób, oferując pomoc tym, którzy z jakichś powodów nie maja możliwości spotkania z psychologiem.

mozna poczytac na ten temat (co za tym stoi i jak to zmieniac) i SAMEMU CWICZYC NOWE ZACHOWANIA. jest to wyzwanie, trudne, ale mozliwe.... latwiej zrobic to na psychoterapii. jesli w Pani miejscowosci nie chce Pani, to mozna poszukac kogos, kto pracuje na skypie....z doswiadczenia wiem, ze to jest rownie skuteczna metoda.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza