Przygodny seks a wyniki badań wirusologicznych

dzień dobry :) mam takie pytanie 11 tygo dni temu miałem przygodny sex w tym czasie powiekszyły sie wezły chłonne szyjne i uszne z jednej strony miałem czasami biały nalot na jezyku i stany pod goraczkowe które spadały po tabletkach ale wracały zrobiłem badania hiv 10 tygodia i badania immunoglobuliny IgG IgM igA wyniki igG 8,66(7-16) IgM 0,5 (0,4-2,3) igA2,02(0,70-4,00) czy cos sie dzieje z moim organizmem dodam tez ze morfologie robiłem juz 3 razy i było wszysko w normach

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.