Przygotowanie do badania kolonoskopowego

Witam. Jutro mm miec kolonoskopie. Jestem teraz w trakcie picia fortransu,juz nie daje rady,nudzie mnie jak cholera,placze. Dla mnie to koszmar wypic 3l w ciagu kilku godzin. Od dwoch godziny wypilam tylko pol szklanki fortransu rozcienczonego z nektaru z porzeczki czarnej. Czy jest inny sposob n oczyszczeni jelit. ? Strasznie mi sie odbija i nudzi. Juz nie mam sil. :( pomocy. Boli mnie juz zoladek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.