Przyjmowanie leku Depakin a problemy z jelitami i trawieniem

Od ok pół roku przyjmuję depakinę w dawce 600 i 600 i od tego czasu nie mogę się uporać z silnymi problemami z jelitami ( chyba stan zapalny) i trawieniem. Czy może to być efekt tego leku? Przez tydzień stosowałam dietę dr Dąbrowskiej, (warzywna) która mi nieco pomogła, nie mam pewności jednak czy mogę ją stosować wraz z tym lekiem. Dziękuję za odpowiedź
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Szczepienia przeciw grypie

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości jak najbardziej mogą być konsekwencją przyjmowanego leku. Warto jednak skonsultować się ze specjalistą gastroenterologiem, który wykluczy schorzenia stricte gastrologiczne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy