Przyjmowanie leku Eurespal a osłabienie, mroczki przed oczami i senność

Witam! Od 2 dni biorę Eurespal w tabletkach (lekarz przepisał mi go na zapalenie krtani). Jednak mój stan się nie poprawia- wręcz przeciwnie. Odkąd biorę Eurespal jestem osłabiona, nie mam siły na nic, mam jakby mroczki przed oczami i po prostu zasypiam na siedząco. Myślę nad tym, żeby odstawić ten lek. Zastanawiam się tylko, czy objawy które wymieniłam faktycznie są po Eurespalu czy to tylko zbieg okoliczności. Proszę o poradę. Dodam, że wcześniej nie cierpiałam na ww. objawy. Pozdrawiam!

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym odstawić lek i zobaczyć czy objawy ustąpią. Jednak jest mało prawdopodobne aby to Erespal spodował objawy. Powinna Pani ponownie udac się do lekarza, być może konieczne byłyby badania laboratoryjne wykluczajće niedokrwistość, cukrzycę, niedoczynność tarczycy.
Pozdrawiam