Przyjmowanie leku Eurespal a osłabienie, mroczki przed oczami i senność

Witam! Od 2 dni biorę Eurespal w tabletkach (lekarz przepisał mi go na zapalenie krtani). Jednak mój stan się nie poprawia- wręcz przeciwnie. Odkąd biorę Eurespal jestem osłabiona, nie mam siły na nic, mam jakby mroczki przed oczami i po prostu zasypiam na siedząco. Myślę nad tym, żeby odstawić ten lek. Zastanawiam się tylko, czy objawy które wymieniłam faktycznie są po Eurespalu czy to tylko zbieg okoliczności. Proszę o poradę. Dodam, że wcześniej nie cierpiałam na ww. objawy. Pozdrawiam!
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Zatrucie grzybami - powikłania

Powikłania występujące po zatruciu grzybami i skuteczność działania podanych leków uzależnione są od czasu, w jakim pacjent zgłosi się do lekarza. Informacji na temat możliwych powikłań występujących po zatruciu grzybami, udziela toksykolog, dr Piotr Burda.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Radziłabym odstawić lek i zobaczyć czy objawy ustąpią. Jednak jest mało prawdopodobne aby to Erespal spodował objawy. Powinna Pani ponownie udac się do lekarza, być może konieczne byłyby badania laboratoryjne wykluczajće niedokrwistość, cukrzycę, niedoczynność tarczycy.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty