Przyłuszczyca w wieku 47-lat

Od dwoch miesięcy mam wysypkę raz mniej raz więcej lekarze byli bezradni.W szpitalu pobrli mi wycinek i wyszlo ze mam Przyłuszczyce.Skąd sie wziela tak choroba w wieku 47lat i jak ją skutecznie wyleczyć??Czy można się nią zarazić?Z góry Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa i kierować się jego zaleceniami. Jest to choroba o niejasnej etiologii.