Przytyłam 4 kg: co mi jest?

Od dłuższego czasu się niepokoję. Mam 13 lat, przytyłam 4 kg. Od łona do pępka mam czarną linię. Często się pocę, myślę, że to ciąża, ale nie miałam stosunku! Może to pytanie nie na miejscu, ale proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
Jeżeli nie doszło do stosunku nie ma możliwości zajścia w ciążę. Objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek m.in. z zaburzeniami hormonalnymi ze strony tarczycy. Należy udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu.
Pozdrawiam.