Przywnękowo i w dolnych partiach płuc zmiany oskrzelowe mogące odpowiadać bronchitis chr.

Prosze o interpr rtg. Suchy kaszel od 3 tygodni i stan podgoraczkowy.Przywnekowo i w dolnych partiach pluc zmiany oskrzelowe mogace odpowiadac bronchitis chr. Z delikatnym odczynem wezlowym w obrebie wnek plucnych. Poza tym obraz pluca , serce i krazenie pl. Prawidlowe

Konieczna jest konsultacja pulmonologiczna, dokładne badanie lekarskie i rozszerzenie diagnostyki