Pseudomonas aeruginosa na owrzodzeniu troficznym podudzi

Witam Mam pytanie do kogoś kto spotkał się i u mogą mi pomoc a właściwie dać odpowiedż. Moja mama 88 lat problem serce po"stentach",przewlekła choroba nerek stadium 3-2,przebywając wszpitalu ( odwodnienie organizmu) zaraziła się Pseudomonas aeruginosa stwierdził to sanepid na owrzodzeniu troficznym podudzi. Jest "jakaś rada" znaczy skuteczny antybiotyk na" TO"?Antybiotyk który zaleciła lekarz domowy to była OROFLOCINA 500mg. W krótkim czasie osłabiona znalałam się w szpitalu.Proszę Irena Ch

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli została wychodowana tego rodzaju bakteria konieczne jest wykonanie antybiogramu i wlaczenie antybiotykoterapii celowanej.