Pulsowanie ciała, rozdygotanie i kołatanie serca u 18-latka w nocy

Moj syn ma 18 lat nie pali nie pije nie uzywa tez innych uzywek choruje tylko na gardlo i tyle.dzis w nocy obudzil sie caly rozdygotany nie kontrolowal zachowan swoich rak bylo mu zimno choc byl caly rozpalony wszystko w nim pulsowalo jak polozylam reke na jego glowie to wiszystkie zylki byly wyczuwalne serce walilo jak mlot zrobilam mu zimne oklady i al jest mniej rozgrzany ale ju.z tak nie dygocze. Wazne ze usnal ale nie mam pojecia co to moze byc jakby jakies wysokie cisnienie

Lek. Katarzyna Szymczak

Opisane objawy mogły wystąpić w przebiegu gorączki, jednak radziłabym udac się do lekarza, konieczne jest badanie lekaraskie, pomiar ciśnienia tętniczego, tętna oraz odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam