Pulsowanie i ból zęba po założeniu trucizny

Witam tydzień juz mija od zalozenia trucizny w zebie i tu moje pytanie czy to normalne ze zab pulsuje i boli przy nagryzaniu.

Nie.Współczesna endodoncja trochę nie uznaje tej metody za prawidłową , niestety jest ona nadal stosowana , często założeniu wkładki dewitalizującej towarzyszą różne powikłania , najczęściej jest ona nieskuteczna , dlatego ząb nadal boli , w skrajnych przypadkach "trucizna" może wypłynąć powodują uszkodzenia w okolicznych tkankach miękkich