Pulsowanie i mrowienie stopy, bóle miejscowe oraz brak chęci do życia

Pulsowanie mrowienie lewej stopy , czucie lewego ucha.... rozne bole miejscowe, w jadrach takie zapadanie sie i pulsowanie, brak checi zycia... Co to?

Szanowny Panie, opisane przez Pana dolegliwości mogą być objawami zaburzeń nerwicowych. Myślę, że dobrze byłoby gdyby udał się Pan do lekarza rodzinnego, aby wykluczyć przyczyny somatyczne (należy przeprowadzić odpowiednie postępowanie diagnostyczne) a następnie do psychiatry i psychologa. Pozdrawiam, Monika Wysota

Witam. Nie da się postawić diagnozy przez internet. Zachęcam do konsultacji lekarskich - internistycznej i psychiatrycznej. Pozdrawiam