Pulsowanie w obrębie głowy u 52-latki

od czasu do czasu po jednej stronie glowy pojawia mi sie silny pulsujacy bol glowy - tak naprawde to nie mozna nazwac bolem tylko takie silne pulsowanie. pojawia sie i znika ...czy to moze byc czyms niepokojacym jak np tetniak mozgu?

Dzień dobry,

Z uwagi na zgłaszane przez Panią dolegliwości sugerowałbym kontakt z neurologiem, który po zbadaniu Pani i zebraniu dokładnego wywiadu zaleci dalszą diagnostykę i w razie potrzeby odpowiednie leczenie. Tego typu bóle mogą, ale wcale nie muszą być następstwem tętniaków mózgu. Jest wiele innych przyczyn, które mogą wywoływać tego typu dolegliwości. Powinna zostać Pani dokładnie zbadana przez lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz