Silny ból guzka za uchem

panie dotorze miesiac temu miala maly glozek za uchem i bardzo bolal...stracil sie i teraz zas to samo ..boli pulsuje mi czuje duzy bol chwilami...co to jest i chwilami tez mnie pobolewa glowa stylu na dole

Proszę zgłosić się na wizytę do laryngologa, to jest odpowiedni specjalista, który oceni jakiego typu jest zmiana i zaleci odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam

Marek Derkacz