Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pulsujący ból szyi po wysiłku fizycznym

Witam! Mam wielki problem. Dziś przy intensywnym wysiłku fizycznym - bieganiu, złapał mnie mocny, pulsujący ból w szyi nad obojczykiem (jakby w tętnicy). Mam 20 lat, od roku nie uprawiam żadnego sportu i wysiłku fizycznego, wcześniej trzy lata prawie codziennie trenowałem intensywnie boks tajski. Co to może być? Proszę o pomoc. Dodam że mam prawdopodobnie nerwicę (bóle brzucha, serca, kłucie w klatce piersiowej) oraz problemy z zatokami. Miałem usg brzucha, rtg klatki, morfologie - wszystko OK.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nadwyrężeniem mięśni szyi. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy