Pulsujący ból szyi po wysiłku fizycznym
Witam! Mam wielki problem. Dziś przy intensywnym wysiłku fizycznym - bieganiu, złapał mnie mocny, pulsujący ból w szyi nad obojczykiem (jakby w tętnicy). Mam 20 lat, od roku nie uprawiam żadnego sportu i wysiłku fizycznego, wcześniej trzy lata prawie codziennie trenowałem intensywnie boks tajski. Co to może być? Proszę o pomoc. Dodam że mam prawdopodobnie nerwicę (bóle brzucha, serca, kłucie w klatce piersiowej) oraz problemy z zatokami. Miałem usg brzucha, rtg klatki, morfologie - wszystko OK.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nadwyrężeniem mięśni szyi. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.