Bolesność po wysiłku fizycznym a możliwe przyczyny
Mam 40 lat. Od kilku lat cierpię na niezidentyfikowany ból pojawiający się po wysiłku fizycznych, zaznaczam, iż uprawiałem sport walki. Po treningach czułem dyskonfort w podbrzuszu, czasami wyżej po lewej stronie. Zaznaczam, iż choruję na Zespół Jelita Drażliwego. Po wysiłku fizycznych występowały zwykle na drugi dzień, bóle w podbrzuszu oraz częste oddawanie moczu. Byłem badany pod kątem zakażenie dróg moczowych, kamicy nerkowej, co nie dało efektu. USG nie wykazało zmian w nerkach. Mocz w norm

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Być może jest to problem z nadwyrężeniem mięsni brzucha lub budową anatomiczną, czy też dysbalansem mięśniowym. trudno jest mi wysnuć prawdopodobne podejrzenie bez możliwości badania. Sugeruję kontakt z ortopedą.