Pytanie na temat chorobowego w czasie ciąży

Witam mam pytanie na temat chorobowego w czasiw ciazy poniewaz zaczelam sie zle czuc dostalam chorobowe na okres14-28 lipca wynagrodzeniw wyplacila mi szefowa ale lekarz stwierdzil ze moja sytuacja zdrowotna siw niw poprawila wypisal mi kolejne l4 do dnia 22sierpnia jak to wyglada z wyplata za sierpień wyplaca pracodawca jeszcze czy juz zus?
Lek. Marta Gryszkiewicz

To pytanie sugeruję zadać na infolinii ZUSu. Lekarzy wypisujących zwolnienia nie interesuje kto wypłaca pieniądze w czasie zwolnień, które wystawili.