Pytanie o usunięcie oponiaka

Proszę o odpowiedź czy usuniecie oponiaka , będzie trudne znajduje się na powierzchni tyno - górnej części sierpu mózgu, w bezpośrednim sąsiedztwie blaszki wewnętrznej kości ciemieniowej prawej.Struktura guzowata 37x41x33 .Modeluje w niewielkim stopniu sierp mózgu.Tkanka mózgowa w otoczeniu prawidłowa.Struktury mózgu i móżdżku bez zmian ogniskowych Nerwy bez cech patologii, kąty mostowo - móżdżkowe bez cech patologii Patologicznych struktur nie stwierdzono.

Piotr Pilarski

Ciężko odpowiedzieć na pytanie jedynie na podstawie opisu. Konieczny jest cały wynik razem ze zdjęciami. Odpowiedź tez zalezy od chirurga i jego doświadczenia.
Sugeruję wizytę u neurochirurga.

Pozdrawiam.