Radiojodowanie przy kwarantannie

CZY PO KWARANTANNIE-RADIOJODOWANIE TRZEBA TEŻ WYPRAĆ KOCE,KTÓRE SĄ POD PRZEŚCIERADŁEM?JAK MINIE OKRES 2-TYG.TO NIE MA OBAWY,ŻE JAK SPOTKAM SIĘ Z MAŁYMI DZIEĆMI I KOBIETĄ W CIĄŻY,ŻE ICH NIE ZARAŻĘ?DZIĘKUJĘ

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Warto wyprać wszystkie rzeczy, z którymi miała Pani kontakt. Po dwóch tygodniach może Pani już bezpiecznie spotykać się z dziećmi i kobietami w ciąży.