Rak naciekający, stop.złośliwości G2

Witam, Prosiłabym o interp. wyniku histop po mastek' u mojej mamy 69 lat. Pierś lewa z zawar. dołu pachowego z nitką. Na przekrojach za brodawką i w kwad. zew. twardy, kremowo-szary guz o wym 2 x 1,5 x 1,8 cm. Guz położony bezp.pod skórą(z jej naciekaniem). Margines od strony powięzi szeroki pow. 3 cm. Brodawka sutkowa wciągnięta w kwad. wew. beż.tkanka, poszerzone przewody.Rak naciekający, stop.złośl.G2, LV1, naciek skóry ,radyk.zab-R0,liczba węz. ch.z przerz.7,bez-16,HER2:1;pT4aN2a;Ki67 10%

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na obecność nowotworu złośliwego w podanym wyniku Pani Mama powinna niezwłocznie udać się do specjalisty onkologa celem dalszego leczenia,.