Rak piersi i możliwości leczenia

Witam, moja mama ma wykrytego raka piersi potrójnie ujemnego. Jest po zabiegu wycięcia. Przeczytałem artykuł o leczeniu peptydem jako bardzo skutecznym. Mamie zalecili tylko chemo i radio terapię. Gdzie mogę się dowiedzieć o innych możliwościach ? Czy to jest możliwe w Polsce?

Magdalena StusiĹska

W każdym przypadku raka piersi wykonywane jest badanie histopatologiczne, które ocenia czy możliwe są dodatkowe formy leczenia. Rak potrójnie ujemny to typ nowotworu który nie reaguje na terapię przeciwciałami. Jeżeli ma pani wątpliwości i pytania najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.