Rak tarczycy z przerzutami na węzły chłonne

Witam. Wykryto u mnie raka brodawkowatego tarczycy z przerzutami na węzły chłonne i płuca. Obecnie jestem po całkowitym wycięciu tarczycy i większości węzłów chłonnych. Mam 23lata i od 3lat leczę się izotopem jodu 131. Mój endokrynolog zawsze zlecał mi badanie tyreoglobuliny by kontrolować ilość komórek nowotworowych jodochwytnych. Niedawno zamiast Tg zlecił anty-Tg, czy to wystarczy? Co z badaniem ANTY-TPO, FT4 i FT3? Ze względu na leczenie biorę większą dawkę letroxu 125 1/2 75. Pozdrawiam

Witam , za mało wiem o przebiegu choroby i stanie obecnym , abym mógł powiedzieć coś konkretnego! Proszę trzymać się zaleceń lekarza prowadzącego! z.żurawski