Rak złośliwy przełyku a spożywanie pokarmów

witam.u taty wykryto raka złośliwego przełyku.Przestał spożywać pokarmy.Lekarze zlecili sonde do żołądka,wtedy on leżał na oddziale onkologicznym,odrazu po operacji został przewieziony do innej kliniki .Tam po trzech dniach pobytu,stwierdzono że rana się nie goi,zrobił się grzyb i rana się jączy,a tato cierpi przy każdym ruchu.Nie otrzymuje żadnego pokarmu,ponieważ wszystko wypływa z tej rany,dlaczego lekarze nic z tym nie robią??Proszę mi powiedzieć dlaczego ta rana się nie zagoiła?

Witam , zbyt mało danych aby móc cokolwiek doradzić , proponuję wymusić powrót do oddziału onkologicznego lub chociażby konsultację w celu uzyskania profesjonalnej i ostatecznej odpowiedzi. zż