Readykacja hb, bóle brzucha w okolicy lewego podżebrza

Jestem alergiczką(pokarmowa-krzyżowa na pyłek brzozy -podstawowa, gluten,laktoza-nabyta) zaparcia (owczy stolec)od przeszło roku, po kolonoskopii-uchyłki, po dwóch gastroskopiach- readykacja hb, bóle brzucha w okolicy lewego podżebrza, gorsze samopoczucie po readykacji i IPP. Mnóstwo zjedzonych leków i probiotyków i żadnej poprawy. W prywatnej klinice usłyszałam: może pasożyty, może zakwaszenie albo niedokwaszenie żołądka. Co robić dalej? dokąd się udać? jakie badanie zrobić? Żywa kropla krwi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.