Reakcja alergiczna i opuchlizna w wyniku stosowania kremu Benzacne

Witam. Mam reakcje alergiczną na krem Benzacne. Cała podpuchłam, ledwo widzę na oczy. Robiłam zimne okłady, brałam Alertec. Teraz smaruje napuchnięte miejsca Advantanem na zalecenie mojej rodzinnej, ale nie działa. Co robić żeby przeszło? :(((

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W pierwszej kolejności konieczne jest odstawienie preparatu. Ponieważ pomimo zastosowanego leczenia antyalergicznego nie uzyskano poprawy, wskazana jest konsultacja u lekarza dermatologa. Pozdrawiam.