Reakcja negatywna w biopsji gruboigłowej

Witam miło..stwierdzono u mnie guza w wielkości 4,5cm...zrobiono biopsje z gruboigłowej wynik następujacy: ER I PR reakcja negatywna (0)....HER-2 reakcja negatywna (0)...Ki67 dodatnie w ok.10%komórek...Typ Biologiczny: Trójujemny (przewodowy)...proszę o odp.w tym kierunku...jakie mam rokowania? i co oznacza NEGATYWNOŚĆ oraz HER-2..ER I PR...KI67 10% komórek.....bardzo się martwie...

To chyba nie wszystko, czy stwierdzono tez komórki raka, i w jakim stopniu zlośliwości. Zapewne wymagać Pani bedzie leczenia skojarzonego, czy również operacji, na podstawia tego co wiem nie potrafię odpowiedzieć