Recepta na zrzucenie wagi w domu

Witam, Czy mogłbym się od Państwa dowiedzieć jaki jest najlepszy sposób na zrzucenie paru kilogramów(spalenie tłuszczu z brzucha)?? Czy mogliby mi Państwo polecić jakiś zestaw ćwiczeń, które mógłbym wykonywać w domu, które pomogą mi w spaleniu tłuszczu?? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam,

Tłuszcz nie jest spalany miejscowo. O tym czy go stracimy wpływ ma tutaj odpowiednio zbilansowana dieta z ujemny bilansem kalorycznym w stosunku do zapotrzebowania. Dodatkowy wydatek energetyczny w postaci ćwiczeń może przyspieszyć ten efekt lecz bez połączenia z dietą nie będzie efektywny.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

warto również przeczytać: Dieta na płaski brzuch
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dieta-na-plaski-brzuch-jak-zdrowo-jesc-by-nie-rosly-ci-boczki.html?c=9

Tłuszczyk zawsze spala się "całościowo", nie z konkretnej części ciała. No i zależnie od predyspozycji, u każdego ten proces przebiega nieco inaczej. Jedni od razu tracą brzuszek, inni na samym końcu.
Wizualnie pomoże zrzucenie kilku kg i wyrzeźbienie sylwetki, ALE nie ma ani diety cud, ani idealnego treningu.

Niech Pan idzie do dietetyka/trenera i pod czujnym okiem zrobi to jak trzeba. Jeśli nie uprawiał Pan wcześniej sportu, to trzeba zacząć od spokojnej aktywności aerobowej, w domu np. skakanie na skakance.