Ćwiczenia fizyczne przy bólu w pachwinie i pośladku

mam ciągły ból w pachwinie i pośladku czy mogę wykonywać ćwiczenia z hantlami i sztangą,mam 65 lat i domową tzw.siłownię

Witam,

Ćwiczenia powinny być wykonywane prawidłowo technicznie oraz z uwzględnieniem możliwości fizycznych. Warto tutaj poradzić się fachowca, trenera który zaleci oraz pokażę odpowiedni dobór ćwiczeń i technikę.

Odpowiedź dla Ciebie opracował Robert z poradni Mój Dietetyk w Lublinie. Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

warto również przeczytać: Jesteś aktywna/-y fizycznie – dowiedz się czy jeść i co jeść po wysiłku

http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/jestes-aktywna-y-fizycznie-dowiedz-sie-czy-jesc-i-co-jesc-po-wysilku.html?c=9

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Polecam sprawdzenie kości stawu biodrowego - często przy ubytkach kości stawu biodrowego pojawia się nieswoisty ból w pachwinie.