Refluks ukryty i luźne stolce u 4-miesięcznej córki

witam moja 4 miesieczna córka od urodzenia ma refluks ukryty mieszkam we wloszech lekarze tutej nic z tym nie robia bo przybiera na wadze ale bardzo sie meczy przy odbijaniu placze rzuca sie od pewnego czasu ma luzne stolce prosze mi pomoc co mam zrobic zeby jej pomoc nie moge patrzec jak ona sie meczy dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.