Regularne stosowanie tabletek Maxim a możliwość ciąży

witam , od kilku lat biore regularnie tabletki maxim ,w tym miesiacu pierwszy raz pierwsza tabletke z opakowania przyjelam na siodmy a nie na osmy dzien...i w tym tez siodmym dniu odbylam z mezem stosunek , natomiast 2 tabletke z opakowania przyjelam 10 godz pozniej niz zwykle , nastepne juz o stalej porze ...wlasnie koncze opakowanie ...moje pytanie czy jest mozliwosc ,ze moglam zajsc w ciaze

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, żadna metoda antykoncepcji nie zapewni 100% ochrony. Proszę wykonać test ciążowy i w razie czego udać się do ginekologa. Pozdrawiam.