Rehabilitacja po artroskopii stawu skokowego

Witam, Mam skierowanie na artroskopie stawu skokowego: resekcja osteofitów i przedniej krawędzi piszczeli. Chciałbym się zapytać ile trwa rehabilitacja po takim zabiegu, po jakim czasie będę mógł normalnie chodzić bez lasek? Pozdrawim

Lek. Tomasz Budlewski

Na to pytanie musi odpowiedzieć lekarz, który zna Pana historię choroby, który Pana badał itp. Prosze zapytac lekarza który będzie wykonywał zabieg.