Resztki doczesnej i jaja płodowego po poronieniu

Resztki doczesnej i jaja pøodowego po poronieniu. Kosmki z cechami obrzęku. Zapalenie i martwica ogniskowa doczesnej ciążowej . Wynik nie jest zły- bez podejrzeń nowotworowych. Czy trzeba to jakos leczyc zeby sytuacja sie nie powtórzyła i nie było znów pustego pecherzyka?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to sytuacja pierwszorazowa to nie ma konieczności pogłębiania diagnostyki i leczenia.