Rezonan magnetyczny piersi u 37-latki

Proszę o interpretację wyników MRI.W części centralnej lewej piersi na po podaniu kontrastu na pograniczu wszystkich kwadrantów w odległości ok 28 mm od brodawki jest ognisko o średnicy 5 mm,niejednorodnego słabego wzmocnienia-obraz może odpowiadać brodawczakowi wewnątrz przewodowego,przy czym w badaniu nie uwidoczniono poszerzenia przewodów mlekowych.MRI wykonane z powodu krwawego wysięku z piersi.Proszę mi powiedzieć co to może być.Gdzie mam się udać.Jakie jeszcze wykonać badania.Dziękuję

Witam serdecznie,

Opis badania MRI świadczy, że obraz może odpowiadać brodawczakowi czyli zmianie niezłośliwej.
Musi Pani udać się z wynikiem do lekarza ginekologa w celu konsultacji.

Pozdrawiam.