Rezonan magnetyczny piersi u 37-latki
Proszę o interpretację wyników MRI.W części centralnej lewej piersi na po podaniu kontrastu na pograniczu wszystkich kwadrantów w odległości ok 28 mm od brodawki jest ognisko o średnicy 5 mm,niejednorodnego słabego wzmocnienia-obraz może odpowiadać brodawczakowi wewnątrz przewodowego,przy czym w badaniu nie uwidoczniono poszerzenia przewodów mlekowych.MRI wykonane z powodu krwawego wysięku z piersi.Proszę mi powiedzieć co to może być.Gdzie mam się udać.Jakie jeszcze wykonać badania.Dziękuję

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Przyszła matka z papierosem
Witam serdecznie,
Opis badania MRI świadczy, że obraz może odpowiadać brodawczakowi czyli zmianie niezłośliwej.
Musi Pani udać się z wynikiem do lekarza ginekologa w celu konsultacji.
Pozdrawiam.