Rokowania przy boreliozie u starszej osoby

Witam.U mojej mamy stwierdzono bolerioze.Wynik z badania pokazuje ze wskaźnik Igg wynosi 50,8 a IgM 24,3.Czy to oznacza,że mama ma tą chorobę od dłuższego czasu i jakie są rokowania w takim przypadku u osoby starszej.Gdzie powinna się ona teraz udać i jak wygląda leczenie?Jak wygląda procentowo szansa wyleczenia.|Bardzo proszę o pomoc i dziękuję.anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Mama powinna udać się na leczenie do poradni chorób zakaźnych. na podstawie samych wyników badań nie jest możliwe określenie rokowania oraz ewentualnego leczenia.