Ropna wydzielina w kale

Witam, mam 21 lat i od półtora tygodnia mam pewien problem, mianowicie zauważyłam w kale ropę, od tego czasu brałam multilac, początkowo również smectę. Już nie wiem co mam robić, za każdym razem gdy idę do łazienki i próbuję się wypróżnić to widzę ropę. Początkowo kał nawet nie śmierdział, teraz zaczęłam pić siemię i zaczyna to wyglądać jak zawsze, no ale ropa nie znika.. dodam ze jakies 20 dni temu brałam antybiotyk, czy to możliwe zeby az tak wyniszczyl mi flore bakteryjną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się ropy w stolcu może sugerować zapalne podłoże dolegliwości. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości. Ze względu na fakt, iż dolegliwości nie ustępują przez długi okres czasu konieczna będzie wizyta u lekarza.