Ropna zmiana w obrębie pachwiny a leki bez recepty

Witam mam 21 lat i ostatnio utworzyła mi się duża gula blisko pachwiny i pod udem bardzo boli po nakłuciu wycieka ropa jak się tego pozbyć domowym sposobem ? Są jakieś leki czy maści wyciągające tą ropę i przyspieszające wyleczenie bez recepty do kupienia w aptece ?

witam,
poza tym że zmianę powinien obejrzeć lekarz rodzinny i zadecydować czy kierować do chirurga na oczyszczenie, może Pani przemywać Octaniseptem.
Wskazywałabym jednak na konsultację z lekarzem - możliwy ropień