Jak leczyć poparzenie herbatą?

Witam, w zeszłym czwartek poparzyłam się herbatą na udach. Na jednym udzie mam tylko czerwoną wręcz fioletową plame, która okropnie swędzi. Natomiast na drugim miałam pęcherze, które już zniknęły (został tylko jeden malutki). W tym samym dniu kupiłam maść argotiab ze srebrem bo Pani w aptece to poleciła. I po zmyciu maści psikam rany octeniseptem. Moje pytanie brzmi czy to wystarczy i jak długo będzie mi się to goiło?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz lub lekarza od oparzeń. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . I będzie mógł postawić wdrożyć odpowiednie leczenie.