Czy to kolejne poparzenie słoneczne?

Przedwczoraj byłam nad morzem, opalałam sie, i jako, ze nie umiem pływać "moczyłam" tylko stopy. Wieczorem wyszło duże zaczereienienie ma stopach ale wczoraj okropnie zaczęły puchnąć (kostki, stopy). Zaczęłam robić okłady z lodu i smaruje maścią chłodząca. Co jeszcze mogę zrobić? Czy to "tylko" poparzenie słoneczne czy możliwe, ze cis innego? Koleżanka mówi, ze to może zapalenie stawów od zimnej wody... Już sama nie wiem. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć sadze ze oparzenie słoneczne