Poparzenie barszczem Sosnowskiego

Witam 04.06.2015r kosząc trawę podkaszarką ściąłem Barszcz Sosnowskiego którego pryskający sok poparzył mi ręce i nogi. Objawy zobaczyłem dopiero kilka dni później kiedy chodziłem po słońcu. Dnia 08.06.15r lekarz przepisał mi maść EDELAN oraz branie 3x dziennie rutinoscorbinu. Czy to wystarczy aby wyleczyć te rany? Od maści Edelan w tych miejscach gdzie smarowałem pojawiły się białe odbarwienia czy to zniknie?

Aleksander Ropielewski

Przeprawienia powinny z czasem ustąpić lub stać się mniej widoczne.