Ropnie na migdałkach

Witam, od paru dobrych lat wypadaja mi z buzi ropnie, dokladna lokalizacja skad wychodza te smierduchy to migdalki podniebne. O czym swiadcza owe ropnie? Co poczynic w kierunku pozbycia sie ich?

To nie ropnie. Spokojnie, to treść retencyjna gromadząca się w kryptach migdałków podniebiennych, to treść pokarmowa, złuszczone nabłonki migdałków, wysięk z migdałków, które z powodu fermentacji brzydko pachną. Jeżeli nie ma Pani żadnych objawów chorobowych poza brzydkim zapachem z ust to należy je samej lub przy pomocy laryngologa z fantazją mechanicznie usuwać.