Rozdrażnienie i brak ochoty na seks po porodzie

6mies.temu urodziłam córkę(jest to moje 2 dziecko)od pewnego czasu wszystko mnie denerwuje nawet płacz moich dzieci.chodzę rozdrażnionanie potrafię spać w nocy.mam brak apetytu.Od seksu uciekam czuję do tego obrzydzenie nie lubie jak mąż mnie dotyka.czym to może być spowodowane,przed porodem tak nie było???

Witam, zbyt mało jest danych aby powiedzieć co sie z Pania dzieje, ale na pewno powinna Pani skorzystac z pomocy psychoterapeuty. Pozdrawiam

Podobne objawy mogą zarówno wskazywać na przemęczenie jak i poważniejsze zaburzenia (np depresję). Zachęcałabym do spotkania z psychologiem, który zdiagnozuje i zaproponuje możliwości poradzenia sobie.