Wybuchy płaczu i trudności z opanowaniem emocji

częsty płacz . Mam problem w związku, jak kłóce się z chłopakiem lub mnie rani to nie potrafię opanować emocji, czuję się beznadziejnie, nie potrafie przestać płakać, potrafię przepłakać pół nocy a nwet więcej. Jestem już tym zmęczona psychicznie i fizycznie

Zachęcam do spotkania z psychologiem, psychoterapeutą. Podobne trudności mogą wynikać zarówno z chwilowego kryzysu, stresu, przemęczenia czy trudności w relacji, mogą jednak także zwiastować poważniejsze trudności (np depresję). Specjalista zdiagnozuje i zleci najlepsze metody poradzenia sobie (psychoterapia, konsultacja psychiatryczna, neurologiczna itp).