Emocje po rozstaniu z mężczyzną

Zostawił mnie chlopak po 2,5 lat bycia razem z powodu wszczyniania awantur z powodu zazdrości, mieliśmy wspólnych przyjaciół teraz zostalam sama. Odwrocil znajomych przeciwko mnie i już nikt nie potrafi się do mnie odezwac... Gada na mój temat same zle rzeczy i nie mogę poradzić sobie z uczuciem do niego i emocjami, ciągle płacze i nie przestaje myśleć o tym dlaczego w ten sposób mnie rani. Jak sobie z tym pomoc? Co zrobić? Jestem załamana i zrozpaczona.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się do psychologa, który po analizie problemu zaproponuje odpowiednie postępowanie.

Jeśli, jak Pani mówi" nie potrafi Pani poradzić sobie z emocjami i uczuciami, warto udać się do psychologa lub terapeuty.

Pozdrawiam!