Rozdrażnienie i nerwica po diecie i odchudzaniu

Rok temu zaczełam sie odchudzac, znalazłam dietetyka i trenera zarazem w jednym , po dłuzszym stosowaniu diety czułam sie fatalnie, wynikało to z dużego wysiłku fizycznego jak i zakwaszenia organizmu, dodam ze miałam napady kompulsywnego obiadania sie głownie słodyczami, bo w mojej diecie ptrzez dobre poł roku nie było zadnych owoców, Bylam rozdrazniona i wszystko mnie potrafilo wkurzyc, czułam presje, w domu nie miałam wsparca ze strony najblizszych.Mam narwice, co robić?

Witam,
nie pisze Pani czy to, ze ma Pani nerwicę jest Pani konkluzją czy zostało to zdiagnozowane, ale nawet gdyby to nerwice można z powodzeniem leczyć w psychoterapii, także problemy związane z jedzeniem i wagą a przynajmniej ich psychiczne podłoże. Pisze pani, ze jest Pani bardzo ciężko, zachęcałabym do kontaktu z terapeutą. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza